Serwisy sprzętu AGD w Szczecinie

Naprawa urządzeń AGD w Szczecinie.
Specjalizujemy się w naprawach zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. Naprawimy także zamrażarki, suszarki i piekarniki oraz inny sprzęt AGD. Posiadamy długoletnie doświadczenie w usługach serwisowych i pogwarancyjnych naprawach zamrażarek i kuchenek oraz innego dużego i małego sprzętu AGD. Profesjonalna naprawa pralki ratuje nas przed zakupem nowego urządzenia AGD. Głównie część elektryczna lub element ruchomy potrafi się zepsuć w typowym urządzeniu AGD. Oferujemy szeroki zakres napraw pogwarancyjnych sprzętu AGD oraz oryginalne części i akcesoria do zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. Naprawa kuchenki lub innego AGD wykonywana jest u klienta w domu. Najczęściej serwisowanie wykonujemy w tym samym dniu. Często tylko wymiana zepsutego podzespołu przez specjalistę potrzebna jest w zdecydowanej większości awaryjnych przypadków. Kuchenka lub pozostałe urządzenie AGD mają tę przypadłość, że często psują się. Nasi serwisanci dojeżdżają do klienta po telefonicznym zgłoszeniu usterki. Dajemy gwarancję na wykonaną naprawę. Nasz profesjonalny serwis AGD fachowo naprawia piekarniki oraz inny sprzęt AGD renomowanych marek.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.e.szczecin.pl.

Serwis sprzętu AGD Szczecin. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - szczecińska oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Szczecinie i w regionie szczecińskim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Szczecin i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych szczecińscy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie ze Szczecina znajdują się na stronie WWW agd.szczecin.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie szczecińskiego serwisu. Pracownicy serwisu ze Szczecina nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Szczecin

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym szczecińskim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Szczecin i rejon szczeciński. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez szczecińskich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu ze Szczecina. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Szczecinie prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.