Serwisy sprzętu AGD w Radomiu

Naprawa urządzeń AGD w Radomiu.
Solidna naprawa urządzeń AGD nie zmusza nas do kupna nowej kuchenki czy zmywarki. Płyty grzewcze czy kuchenki lub inne urządzenie AGD charakteryzują się tym, że stanowczo za często przestają działać. W sprzęcie AGD przeważnie psuje się moduł elektryczny lub część mechaniczna. Naprawa pralki lub innego sprzętu domowego odbywa się w domu klienta. Większość napraw realizujemy tego samego dnia. Nasi serwisanci wykonują fachowe naprawy lodówek oraz innego sprzętu AGD renomowanych marek. Nasi pracownicy prowadzą usługi mobilne po telefonicznym zgłoszeniu awarii. Udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę. Mamy wieloletnie doświadczenie w pogwarancyjnych naprawach i usługach serwisowych mikserów i odkurzaczy oraz innego dużego i małego sprzętu AGD. Specjalizujemy się w naprawach zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. Naprawimy także zamrażarki, suszarki i piekarniki oraz inny sprzęt AGD. Nasz serwis oferuje szeroki zakres napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD oraz nowe części i akcesoria do zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. W najczęstszych awaryjnych przypadkach potrzebna jest jedynie wymiana zepsutego modułu przez specjalistę.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.e.radom.pl.

Serwis sprzętu AGD Radom. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - radomska oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Radomiu i w regionie radomskim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Radom i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych radomscy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie z Radomia znajdują się na stronie WWW agd.radom.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie radomskiego serwisu. Pracownicy serwisu z Radomia nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Radom

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym radomskim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Radom i rejon radomski. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez radomskich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu z Radomia. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Radomiu prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.