Serwisy sprzętu AGD w Poznaniu

Naprawa urządzeń AGD w Poznaniu.
Specjalizujemy się w usługach serwisowych pralek, kuchenek, zmywarek i lodówek. Naprawimy także zamrażarki, suszarki i piekarniki oraz inne urządzenia AGD. Naprawa zmywarki lub innego AGD wykonywana jest u klienta. Najczęściej serwisowanie realizujemy w tym samym dniu. W sprzęcie AGD głównie ulega awarii moduł elektryczny lub element ruchomy. Fachowa naprawa zmywarki nie wymusza na nas kupna kolejnego sprzętu AGD. Serwis nasz oferuje szeroki zakres pogwarancyjnych napraw urządzeń AGD oraz nowe części i akcesoria do zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. Nasz specjalistyczny serwis AGD wykonuje skuteczne naprawy pralek oraz pozostałego sprzętu AGD renomowanych firm. Zmywarka lub pozostały sprzęt AGD mają to do siebie, że stanowczo za często uszkadzają się. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pogwarancyjnych naprawach i serwisie pralek i lodówek oraz pozostałego dużego i małego sprzętu AGD. W wielu awaryjnych sytuacjach potrzebna jest tylko wymiana zepsutego modułu przez serwisanta. Nasi fachowcy prowadzą usługi mobilne po telefonicznym zgłoszeniu usterki. Na wykonaną usługę dawana jest gwarancja.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.apoznan.pl.

Serwis sprzętu AGD Poznań. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - poznańska oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Poznaniu i w regionie poznańskim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Poznań i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych poznańscy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie z Poznania znajdują się na stronie WWW agdpoznan.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie poznańskiego serwisu. Pracownicy serwisu z Poznania nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Poznań

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym poznańskim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Poznań i rejon poznański. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez poznańskich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu z Poznania. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Poznaniu prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.