Serwisy sprzętu AGD w Katowicach

Naprawa urządzeń AGD w Katowicach.
Płyta grzewcza i inne urządzenie AGD mają tę cechę, że bardzo często psują się. Nasz serwis oferuje szeroki zakres usług serwisowych urządzeń AGD oraz oryginalne akcesoria i części do pralek, lodówek, zmywarek i kuchenek. Posiadamy długie doświadczenie w pogwarancyjnych naprawach i serwisie robotów kuchennych i sprzątających oraz innego dużego i małego sprzętu AGD. W sprzęcie AGD najczęściej uszkadza się moduł elektryczny lub element mechaniczny. Nasi specjaliści prowadzą usługi mobilne po telefonicznym zgłoszeniu usterki. Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę. Naprawa zamrażarki lub innego urządzenia gospodarstwa domowego wykonywana jest u klienta. Najczęściej naprawę wykonujemy w tym samym dniu. Specjalizujemy się w naprawie zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. Naprawimy również piekarniki, zamrażarki i suszarki oraz inne urządzenia AGD. Skuteczna naprawa AGD ratuje nas przed zakupem nowej lodówki czy zamrażarki. W najczęstszych awaryjnych sytuacjach potrzebna jest tylko wymiana części na nową przez serwisanta. Nasi fachowcy profesjonalnie naprawiają zamrażarki oraz pozostały sprzęt AGD popularnych marek.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.a.katowice.pl.

Serwis sprzętu AGD Katowice. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - katowicka oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Katowicach i w regionie katowickim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Katowice i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych katowiccy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie z Katowic znajdują się na stronie WWW agd.katowice.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie katowickiego serwisu. Pracownicy serwisu z Katowic nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Katowice

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym katowickim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Katowice i rejon katowicki. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez katowickich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu z Katowic. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Katowicach prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.