Serwisy sprzętu AGD w Gliwicach

Naprawa urządzeń AGD w Gliwicach.
Naprawa zmywarki lub innego sprzętu domowego wykonywana jest u klienta w domu. Usługi serwisowe urządzenia wykonujemy przeważnie w jeden dzień. Nasi pracownicy przyjeżdżają do klienta po telefonicznym zgłoszeniu usterki. Udzielamy gwarancji na wykonaną naprawę. Profesjonalna naprawa AGD nie zmusza nas do zakupu nowej zamrażarki czy pralki. Kuchenki lub inne urządzenie AGD mają tę przypadłość, że często uszkadzają się. Mamy długie doświadczenie w pogwarancyjnych naprawach i serwisie mikserów i odkurzaczy oraz innego małego i dużego sprzętu AGD. Specjalizujemy się w usługach serwisowych pralek, kuchenek, zmywarek i lodówek. Naprawimy też zamrażarki, suszarki i piekarniki oraz inne urządzenia AGD. W urządzeniu AGD głównie potrafi się zepsuć część elektryczna lub część ruchoma. Nasz specjalistyczny serwis AGD wykonuje profesjonalne naprawy piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD renomowanych marek. Często tylko wymiana uszkodzonego modułu przez serwisanta potrzebna jest w najczęstszych awaryjnych sytuacjach. W ofercie serwisu mamy szeroki zakres usług serwisowych urządzeń AGD oraz nowe akcesoria i części do pralek, lodówek, zmywarek i kuchenek.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.ogliwice.pl.

Serwis sprzętu AGD Gliwice. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - gliwicka oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Gliwicach i w regionie gliwickim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Gliwice i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych gliwiccy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie z Gliwic znajdują się na stronie WWW agdgliwice.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie gliwickiego serwisu. Pracownicy serwisu z Gliwic nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Gliwice

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym gliwickim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Gliwice i rejon gliwicki. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez gliwickich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu z Gliwic. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Gliwicach prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.