Serwisy sprzętu AGD w Bielsku-Białej

Naprawa urządzeń AGD w Bielsku-Białej.
Często tylko wymiana części na nową przez specjalistę wystarczy w najczęstszych awaryjnych sytuacjach. Zmywarki czy zamrażarki lub pozostałe urządzenie AGD mają to do siebie, że jakże często się psują. Specjalizujemy się w naprawach pralek, kuchenek, zmywarek i lodówek. Naprawimy też zamrażarki, suszarki i piekarniki oraz inny sprzęt AGD. Nasi fachowcy wykonują fachowe naprawy zamrażarek oraz pozostałego sprzętu AGD renomowanych firm. Serwis nasz oferuje szeroki zakres usług serwisowych urządzeń AGD oraz nowe akcesoria i części do pralek, lodówek, zmywarek i kuchenek. Profesjonalna naprawa kuchenki ratuje nas przed zakupem kolejnego sprzętu AGD. Naprawa lodówki lub innego sprzętu domowego odbywa się u klienta. Naprawy sprzętu wykonujemy najczęściej w jeden dzień. Najczęściej część elektryczna lub element ruchomy potrafi się zepsuć w typowym w sprzęcie AGD. Mamy wieloletnie doświadczenie w naprawach pogwarancyjnych i usługach serwisowych pralek i lodówek oraz pozostałego małego i dużego sprzętu AGD. Nasi serwisanci prowadzą usługi mobilne po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dajemy gwarancję na wykonaną naprawę.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.e.bielsko.pl.

Serwis sprzętu AGD Bielsko-Biała. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - bielska oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Bielsku-Białej i w regionie bielskim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Bielsko-Biała i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych bielscy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie z Bielska-Białej znajdują się na stronie WWW agd.bielsko.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie bielskiego serwisu. Pracownicy serwisu z Bielska-Białej nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Bielsko-Biała

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym bielskim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Bielsko-Biała i rejon bielski. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez bielskich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu z Bielska-Białej. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Bielsku-Białej prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.