Serwisy sprzętu AGD w Białymstoku

Naprawa urządzeń AGD w Białymstoku.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach pogwarancyjnych i usługach serwisowych zmywarek i pralek oraz pozostałego małego i dużego sprzętu AGD. Naprawa kuchenki lub innego sprzętu domowego jest wykonywana u klienta w domu. Najczęściej serwisową usługę realizujemy w tym samym dniu. Płyty grzewcze i pozostały sprzęt AGD mają to do siebie, że zdecydowanie za często uszkadzają się. Przeważnie podzespół lub część mechaniczna potrafi się zepsuć w domowym urządzeniu AGD. Nasi serwisanci przyjeżdżają do klienta po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Udzielamy gwarancji na wykonaną usługę. Nasi pracownicy wykonują fachowe naprawy lodówek oraz innego sprzętu AGD renomowanych firm. Często jedynie wymiana podzespołu przez fachowca potrzebna jest w wielu awaryjnych przypadkach. Oferujemy szeroki zakres napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD oraz nowe akcesoria i części do pralek, lodówek, zmywarek i kuchenek. Specjalizujemy się w serwisowaniu zmywarek, kuchenek, lodówek i pralek. Naprawimy też zamrażarki, suszarki i piekarniki oraz inny sprzęt AGD. Profesjonalna naprawa AGD nie wymusza na nas zakupu kolejnej pralki czy zmywarki.
Kontakt z serwisem tylko telefoniczny. Więcej szczegółowych informacji o ofercie znaleźć można na stronie serwis.e.bialystok.pl.

Serwis sprzętu AGD Białystok. Naprawy pogwarancyjne dużego AGD - białostocka oferta serwisowa popularnych urządzeń elektrycznych. Szybkie usuwanie awarii pralek, zmywarek oraz lodówek w Białymstoku i w regionie białostockim. Mobilne usługi serwisowe AGD z dojazdem do klienta - Białystok i okolice. W ofercie wymiana oryginalnych części i podzespołów lub dobrej klasy zamienników. W ramach napraw serwisowych białostoccy serwisanci oferują bezpłatną analizę przyczyny awarii tylko w przypadku zgody na naprawę sprzętu AGD. Szczegółowe informacje o serwisie z Białegostoku znajdują się na stronie WWW agd.bialystok.pl. Serwis oferuje także naprawę ceramicznych i indukcyjnych płyt grzewczych, naprawę zamrażarek, kuchenek, piekarników oraz pozostałego sprzętu AGD. Wszelkie naprawy AGD dostępne są w ofercie białostockiego serwisu. Pracownicy serwisu z Białegostoku nie sprzedają części zamiennych i podzespołów. Są one dostępne tylko w ramach usługi serwisowej.

serwis AGD Białystok

Prosimy o kontakt telefoniczny z naszym białostockim serwisem w przypadku wystąpienia awarii. Teren mobilnych napraw pogwarancyjnych urządzeń AGD to Białystok i rejon białostocki. Usługi serwisowe sprzętu AGD wykonywane są przez białostockich serwisantów w domu u klienta. Serwis prowadzi profesjonalne, pogwarancyjne naprawy popularnych urządzeń AGD renomowanych producentów: SIEMENS, AMICA, ELEKTROLUX, GORENJE, BEKO, CANDY, ARISTON, POLAR, BOSCH, SAMSUNG, WHIRLPOOL i wielu innych. Naprawy wykonywane są przez wykwalifikowanych pracowników serwisu z Białegostoku. Serwis napraw pogwarancyjnych AGD w Białymstoku prowadzi naprawy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 18.00.